به نام خدا

به سایت کاربردی فناوری اطلاعات و تکنولوژی آموزشی خوش آمدید.

امیدواریم که مطالب سایت برای شما جذاب وآموزنده باشد.

سایت کاربردی فناوری اطلاعات و تکنولوژی آموزشی

سایت کاربردی بازیهای آموزشی و شبیه سازی مجازی

سایت کاربردی برنامه نویسی وب و بانک اطلاعاتی

سایت کاربردی هنر جاویدان و فرهنگ کهن

سایت کاربردی ورزش و سلامتی

سید احمدرضا رضیان

 

مایکروسافت: میلیون‌ها نفر نسخه پیش‌نمایش آفیس ۲۰۱۳ را دانلود کرده‌اند

آفیس ۲۰۰۷ نسبت به نسخه‌های قبلی کاملاً متحول شده بود. اکنون به نظر می‌رسد نسخه ۲۰۱۳ از این مجموعه نرم‌افزاری ویژگی‌های کم‌نظیر دیگری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. برای دانلود پیش‌نمایش عرضه شده توسط مایکروسافت نیازی نیست جای دوری بروید؛ جستجو در سافت‌گذر را امتحان کنید.

مایکروسافت نسخه پیش‌نمایش مشتری آفیس ۲۰۱۳ را اواسط ژوئیه عرضه کرد؛ این نسخه اولین بیلد عمومی از نسخه جدید مجموعه نرم‌افزاری آفیس بود. امروز یک تبلیغ مطبوعاتی جدید درباره آفیس ۲۰۱۳ ادعا کرد که «میلیون نفر نسخه پیش‌نمایش مشتریان را دانلود کرده‌اند.» مایکروسافت آمار دقیقی از تعداد دانلودها ارائه نداده است.

این مطلب مطبوعاتی همچنین شامل چندین تصویر بود که ویژگی‌های جدیدی را نشان می‌داد که مایکروسافت در آفیس ۲۰۱۳ قرار داده است؛ از جمله اتصال به سرویس SkyDrive، توانایی خواندن و ویرایش فایل‌های پی دی اف در ورد ۲۰۱۳ و همچنین پشتیبانی از صفحه‌های لمسی.

قرار است نسخه پیش‌نمایش آفیس ۲۰۱۳ به طور پیش‌فرض روی تبلت‌هایی نصب باشد که ویندوز ۸ دارند.

نسخه‌ای از آفیس ۲۰۱۳ قرار است به طور پیش‌فرض روی دستگاه‌های دارای ویندوز RT از جمله تبلت Surface خود مایکروسافت نصب شده باشد؛ هرچند احتمالاً این نسخه پیش‌نمایش است و نسخه نهایی نخواهد بود. مایکروسافت قرار است نسخه نهایی آفیس ۲۰۱۳ را در یک‌چهارم اول سال ۲۰۱۳ و چند ماه پس از عرضه ویندوز ۸ منتشر کند.

یکی از مواردی که در پیش‌نمایش آفیس ۲۰۱۳ دیده شده اما دست‌کم تا امروز فعال نیست، ویژگی SkyDrive Pro است. مایکروسافت تا کنون در این‌باره نظری نداده؛ اما این ویژگی ظاهراً نسخه‌ای از SkyDrive است که گزینه‌های بیش‌تری خواهد داشت.

فیلم سکانس شروع بازی ۳ بعدی شنگول و منگول و حبه انگور

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.

شنگول و منگول یکی از بازیهای در حال تولید شرکت “تراشه هوشمند ، تبسم” می باشد.

اجرای محتوای این بازی از سال ۱۳۸۸ و اجرای گرافیکی آن از حدود یک سال پیش آغاز گردید. این بازی کاملاً به وسیله موتور بازی شرکت تبسم ایجاد گردیده است و چند ماه دیگر منتشر خواهد گردید.

این بازی با موضوع نظافت شهری ، فضای شهری ، اجزاء شهر و نقشه خوانی ، علائم راهنمایی و رانندگی و… به صورت سبک های Action و FPS و Puzzle برای گروه سنی پیش دبستان و دبستان طراحی گردیده است.

لطفاً ما را از نظرات با ارزش خود آگاه سازید.

برخی تصاویر سکانس اول داستان :

شنگول و منگول و حبه انگور

شنگول و منگول و حبه انگور

شنگول و منگول و حبه انگور شنگول و منگول و حبه انگور شنگول و منگول و حبه انگور